“Endüstri 4.0 Konsept Temelli Müfredat” Eğitimi

İstanbul Kültür Üniversitesi Sürekli Eğitim, Uygulama ve Araştırma Merkezi (İKÜSEM) Müdürü Öğr. Gör. Zafer Erkoç, 29 Ağustos 2019 tarihinde MEV Koleji Anadolu ve Fen lisesi öğretmenlerine “Endüstri 4.0 Konsept Temelli Müfredat” konulu eğitim verdi. Gerçekleştirilen eğitimde Öğr. Gör. Erkoç; anlama odaklı müfredat, müfredatı veriler üzerine oturtmak, ölçme ve değerlendirmenin yeni yönü, öğrenmenin anahtar performans göstergeleri gibi konulara değindi.
 

“Kurumsal Akademi Kalite Standartları ve Eğitim Organizasyonu Yönetim Sistemi” Eğitimi

İstanbul Kültür Üniversitesi Sürekli Eğitim, Uygulama ve Araştırma Merkezi (İKÜSEM) Müdürü Öğr. Gör. Zafer Erkoç, 1-5 Temmuz tarihleri arasında KARDEMİR (Karabük Demir - Çelik Sanayi ve Ticaret A.Ş.) çalışanlarına “Kurumsal Akademi Kalite Standartları ve Eğitim Organizasyonu Yönetim Sistemi” eğitimini verdi.
 

“Perakendeciliğe Giriş, Tüketici Davranışları ve Satış Yönetimi Eğitimi”

İstanbul Kültür Üniversitesi Sürekli Eğitim, Uygulama ve Araştırma Merkezi (İKÜSEM) Müdürü Öğr. Gör. Zafer Erkoç, 22-23 Mayıs 2019 tarihlerinde ORKA Holding (Damat-Tween) personeline “Perakendeciliğe Giriş, Tüketici Davranışları ve Satış Yönetimi Eğitimi”ni verdi.
 

“Perakendeciliğe Giriş, Tüketici Davranışları ve Satış Yönetimi Eğitimi”

İstanbul Kültür Üniversitesi Sürekli Eğitim, Uygulama ve Araştırma Merkezi (İKÜSEM) Müdürü Öğr. Gör. Zafer Erkoç, 15-16 Mayıs 2019 tarihlerinde ORKA Holding (Damat-Tween) personeline “Perakendeciliğe Giriş, Tüketici Davranışları ve Satış Yönetimi Eğitimi”ni verdi.

“Perakendeciliğe Giriş, Tüketici Davranışları ve Satış Yönetimi Eğitimi”

İstanbul Kültür Üniversitesi Sürekli Eğitim, Uygulama ve Araştırma Merkezi (İKÜSEM) Müdürü Öğr. Gör. Zafer Erkoç, 8-9 Mayıs 2019 tarihlerinde ORKA Holding (Damat-Tween) personeline “Perakendeciliğe Giriş, Tüketici Davranışları ve Satış Yönetimi Eğitimi”ni verdi.